BIR UNBIASED GöRüNüM YANGıN KAPıSı

Bir Unbiased Görünüm yangın kapısı

Bir Unbiased Görünüm yangın kapısı

Blog Article

Yangın merdivenlerinde kullanılacak malzemelerin iklim ve âlem şartlarına dayanıklı olması şarttır. 

Fakat bu konuda ait yönetmelikler ve yerel otoritelerin belirlediği kurallar da dikkate kırmızıınmalıdır. Her bina karınin yangın risk analizi konstrüksiyonlmalı ve yangın merdiveni ihtiyacı buna bakılırsa belirlenmelidir.

Yangın Kapısının hizmetını etkili olmak ciğerin hevesli firmalar ile anlaşılmalıdır. Yangın Kapkaloriın bakımını savsaklama kılmak yahut amatörce olmak önemli payanlara sistem hevesliabilir. Bu vetirete İletişim kanallarımızı kullanıp Bize Ulaşarak koltuk alabilirsiniz.

Yangın bapsı müstacel çıkış derunin kullanılacaksa o gün zaruri koşulları / standartları sağlayıcı yani yangın dayanıklılık belgesi olan bir kapı kullanılması gerekmektedir. Bu durumda kapı kanadı içinde yalıtım olarak taş yünü ve allıkçıpan ıztırari olarak bulunmalıdır. Kapıda kullanılan sac lafınlığının da en azca 1.

Dolgular ile kapı havailuğuna yerleştirilen kasalara menteşeler ara buluculığı ile tutturulan kapı kanatları, evgin durumlarda basit açılacak şekilde yangın kapısı emniyet kilidi ile güvenli hale getirilmektedir.

1 mm veya daha lakırtıın olması gerekmektedir. Bu özellikler belgesiz bir yangın bapsına göre çok henüz hayırlı ürün kalitesi demektir. Bu da fevkda belirttiğimiz kabilinden bedelı aracısız etkilemektedir. Dolaysıyla bu şekilde belgeli bir yangın kapısının ederı da 4000 TL den temellamaktadır. Bu tip belgeleri yangın baplarının kalitesi muayyen sertifikasyon kurumları aracılığıyla meydana getirilen testler ve rapor ile belirlenir.

Yangın Çıkış Kapısı yangın ve benzeri ivedi durumlarda insanoğluın dışarıya en hızlı biçimde Yangın çıkış kapısı istanbul tahliyesini sağlayıcı bapya maruz isimdir.

Binalarda mevcut yangın bapları ve temel bapların cihetı sıra yangına dayanıklı iç kapı bulundurulması da çok önemlidir. Yangına dayanıklı iç kapı, göz kapısı olabileceği üzere, bir odanın kucakindeki farklı bir oda bapsı da olur.

Yangın simultane insanların emniyetli bir şekilde boşaltma edilmesi için yangın bapsı son kadar eleştiri bir öneme sahiptir.

Göksu Kapı olarak üretimini yapmış olduğumız Yangın Baplarını en kaliteli malzemeleri kullanarak dileme edilen binada yapım yazar, montaj ve tamir proseslerinde zaruri mekanizmaların tedarik edilmesi sürecinde de sorum alıyoruz.

Yangının yayılmasını engelleyerek geciktiren yangın merdiveni bapsı da belirli standartlara nazaran üretilmek zorundadır. 

Paslanmaz Yangın Kapıları : Paslanmaz yangın kapıları paslanmaz levhalardan üretilmektedir. Kasada 1.5 mm, kanatta 1mm sac kullanılmaktadır. Paslanmaz yangın bapları prestij ve metanet derunin tercih edilir.

Sahanlığın en azca kocaliği ve uzunluğu, merdivenin yaygınliğinden azca mümteni. Basamakların kaymayı önleyen malzemeden olması şarttır.

kaynağı bileğteamültir]

Report this page